מאמרים

חרוזים אנאליים

חרוזים אנאליים
()

סקרנים לגבי חרוזים אנאליים? למרות שמדובר באחד מצעצועי המין הכי קלאסיים ואהובים, הרבה אנשים עדיין חוששים מן השימוש בהם. הכנו את המאמר הבא בשביל כל מי שרוצה אבל מתלבט – כאן תמצאו את כל מה שצריך לדעת לפני הפעם הראשונה.

מה הם חרוזים אנאליים?

חרוזים אנאליים הם אחד מאבזירי המין האנאליים הכי פופולריים – וגם הכי שובבים. מדובר בשורה של חרוזים קטנים (או גדולים, תלוי בהעדפות שלכם), אשר מחוברים לרוב לשרשרת אחת. את החרוזים האנאליים אפשר להכניס לישבן, ולהשאיר אותם שם במהלך האקט או לשלוף אותם החוצה בהדרגה. חוץ מזה, יש עוד מגוון שימושים ואפשרויות מענגות למשחקים עם הצעצוע הזה. 

לדוגמה, מומלץ מאוד לנסות למשוך את החרוזים החוצה ממש לפני האורגזמה המיוחלת. התזמון הנכון מגביר את התענוג עד מאוד, והופך כל חוויה לעילאית. תודו לנו אחר כך.

למי מתאים להשתמש בחרוזים אנאליים?

השימוש בחרוזים אנאליים מתאים לכל מי שרוצה לחוות הנאה דרך פי הטבעת – כלומר, כמעט כל אחד ואחת. עם זאת, יש הבדל בין מי שמתנסה בהרפתקאות מהסוג הזה בפעם הראשונה, למי שמגיע עם "ניסיון מהבית", כמו שאומרים.

גברים ונשים שמתנסים במין אנאלי בפעם הראשונה

אם את או אתה מתנסה במין אנאלי בפעם הראשונה, קודם כל חשוב לנשום, להירגע ולקחת את הדברים בקלות. בחרו בחרוזים אנאליים בקוטר צנוע יותר, או שרשרת עם חרוזים בקוטר הולך וגדל (כמו למשל הדגמים הצבעוניים שבאתר G69, אשר עשויים מג'לי או סיליקון רפואי). אל תשכחו לצרף גם חומר סיכה לחגיגה. למרות הפיתוי, עדיף להתחיל בקטן, תרתי משמע.

גברים ונשים שמכירים ואוהבים מין אנאלי

אם אתם כבר מנוסים במין אנאלי ובשימוש בחרוזים אנאליים, אתם יכולים להתקדם אל עבר הצעצועים המתקדמים והמפתיעים יותר. באתר שלנו תוכלו למצוא חרוזים אנאליים בכל גודל אפשרי, עם מגוון אפשרויות רטט ואף חימום. כל מה שאתם צריכים זה חומר סיכה, ומצפה לכם בילוי מהחלומות.

איך מנקים את החרוזים האנאליים?

חרוזים אנאליים איכותיים ניתנים לשטיפה בקלות במים וסבון. בצעצועי מין בכלל ובחרוזים בפרט, חשוב לבחור במוצרים אשר עשויים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, ועומדים בתווי התקן של משרד הבריאות הישראלי, האירופאי ו\או האמריקאי, כמו לדוגמה סיליקון רפואי.

רעיונות למשחקים עם חרוזים אנאליים

אם כבר השתכנעתם שחרוזים אנאליים זה אחד הדברים הטובים ביותר שיקרו לחיי המין שלכם בשנה הקרובה, הנה כמה רעיונות שאולי תרצו להתחיל מהם. כל אחד מהרעיונות האלה יכול להיות כיפי במיוחד עם פרטנר או פרטנרית, אבל גם לבד.

  • החדירו את כל הכדורים, וחקרו את התחושות המשתנות בזמן שאתם מוציאים אותם באיטיות תוך כדי האקט
  • השתמשו בחרוזים כחלק מהפורפליי – גלגלו אותם על חלקים שונים בגוף שלכם או של הפרטנר\ית
  • השתמשו בחרוזים כחלק ממשחק תפקידים או אפילו BDSM

מה הדבר שחשוב לזכור כאשר משתמשים בצעצועי מין?

הדבר שהכי חשוב לזכור הוא כמובן התקשורת עם הפרטנר\ית שלכם. חשוב שכל צעד יתבצע בהסכמה מלאה של שני הצדדים. לכן חשוב להשאיר מקום לדיבורים לפני, במהלך, וגם אחרי האקט המיני.

G69 – צעצועי המין הטובים ביותר, עד לפתח הדלת

אנחנו ב-G69 גאים לספק לכם את צעצועי המין הטובים והאיכותיים ביותר, שיהפכו את החוויה הארוטית שלכם למענגת מעבר לכל דמיון. המוצרים שלנו מגיעים במשלוח מהיר ודיסקרטי, כך שאף אחד חוץ מכם לא יידע מה מחכה בתוך הקופסה. אם יש לכם שאלות, אנחנו מזמינים אתכם להרים אלינו טלפון או להגיע לחנות הפיזית בפתח תקווה. נשמח ללוות אתכם כל הדרך למיטה…

/ 5.