מאמרים

משחק מקדים – היתרונות והאביזרים הנפוצים

משחק מקדים
()

משחק מקדים הוא הפעילות המינית המגיעה לפני קיום יחסי מין. מטרתו היא לסלול את הדרך ליחסי המין ולעורר את הגירוי המיני. לכן לא כדאי לוותר עליו. לכל אחד יש העדפות שונות בכל הקשור למשחק מקדים כי האפשרויות לגירוי מיני הן אינסופיות.

במאמר זה נבחן את היתרונות של המשחק המקדים ואילו אביזרי מין לאישה מעשירים אותו ומסייעים לו.

למה זה חשוב?

משחק מקדים הוא לא רק כיף אלא יש לו גם תרומה רבה לחיי המין. על המשחק המקדים לא כדאי לוותר ויש הרבה דרכים כדי ליהנות ממנו באופן מקסימלי ולגוון אותו. 

המשחק המקדים נועד לעורר את בני הזוג בחינה מינית ולהגביר את הנאתם מהאקט המיני עצמו. בדיוק כמו שמנות פתיחה במסעדה אמורות לפתוח את התיאבון לארוחה עצמה.

משחק מיני מקדים חשוב יותר לנשים מכיוון שנשים זקוקות לזמן גירוי ממושך יותר. אך גם עבור גברים הוא חשוב ונמצא שגברים, כמו נשים, היו שמחים להאריך את זמן המשחק המקדים משום שהוא יוצר קרבה רגשית ומפעיל בגוף תגובות פסיכולוגיות ופיזיולוגיות שהופכות את הסקס למהנה יותר.  

אינטימיות לגוף ולנפש באמצעות משחק מקדים

המשחק המקדים לא רק תורם לתחושות נעימות בגוף אלא גם מעמיק את האמוציונאליות בין בני הזוג. השקעה בו יכולה לגרום להם להרגיש קרובים יותר. הוא יכול להסיר חסמים ואת תחושת המבוכה ואת הסטרס המגיע מהמציאות החיצונית.

משחק מקדים מכניס לאווירה. הוא מעורר את הליבידו ואת החשק המיני ומשאיר את הצרות והמתח מחוץ לחדר המיטות. תוך כדי המשחק המקדים, הכולל נשיקות וליטופים ומשחקים מיניים שונים ונעימים, הגוף מייצר הורמונים המכונים "הורמוני אושר" שהם דופמין, סרוטונין ואוקסיטוצין. יחד הם מורידים את הורמון הסטרס, קורטיזול, ומייצרים תחושת חיבור, משיכה ואופוריה. 

בעצם מה שקורה בגוף בזמן המשחק המקדים היא סערה הורמונלית. ההורמונים המופרשים גורמים ללב להאיץ את זרימת הדם לאיברי המין והנרתיק מתחיל להפריש חומר סיכה טבעי. כל אלו גורמים לאקט המיני עצמו, שיגיע בהמשך, להיות נעים, סוער וחושני יותר.

אביזרי מין מומלצים המתאימים למשחק מקדים

למשחק מקדים מתאים כל מה שמלהיט את הרוחות ומאיץ את הדופק וזהו הזמן המושלם לשלב בו צעצועי מין שונים. באופן כללי כל אביזר מין מתאים יכול להתאים וכדאי לנסות אותו על איברי הגוף השונים, לאו דווקא על איברי המין.

חנות סקס בפתח תקווה מציעה מגוון עשיר של אביזרי מין המתאימים למשחק מקדים. ביניהם ויברטור סיליקון עם 10 מצבי רטט, פלאג אנאלי, ביצת רטט, סוגי דילדו שונים, רוקט פוקט לגירוי הדגדגן ועוד מבחר עצום של צעצועים כדי לענג הכי טוב שאפשר את בת הזוג.  

ככל שמשקיעים יותר במשחק המקדים, כך ממריא הסקס לגבהים חדשים. בכל מקרה כדאי כל העת לגוון ולשדרג את חיי המין. מי שמחפש את הדבר הבא ואוהב חידושים יכול להיעזר בטיפות חשק ושמן המכיל טיפות CBD או לנסות את נדנדת סקס המספקת תנוחות מגוונות.

לסיכום, משחק מקדים המתרחש באווירה חושנית יוצר מפגש מיני מהנה ובלתי נשכח. אפשר לעמעם אורות, להשתמש בנרות ריחניים ובמוזיקה רכה וליצור אוירה המקדמת ארוטיקה ואינטימיות. עם נשיקות, ליטופים, עיסוי או שימוש באביזרי מין שונים, כל פעילות חושנית מעוררת ומאפשרת לבני הזוג להתחבר ברמה הפיזית והרגשית.

משחק מקדים הוא המפתח לסקס מוצלח. הוא מעצים את החוויה של מפגשי הסקס ומוביל לתוצאות מספקות יותר תוך עינוג הדדי. הוא הכנה לשיא אורגזמי מוצלח הגורם לסיפוק מקסימלי.

/ 5.