נשים וגברים רבים אוהבים לתבל את חיי המין שלהם באמצעות דילדו ענק. עם זאת, יש גם כאלו המסתפקים בדילדו בגודל סטנדרטי מכיוון שדילדו ענק נראה להם פשוט גדול מדי. זאת למרות שבמקרה הזה, הגודל כן קובע. אז למה להסתפק בדילדו בגודל רגיל, כשאפשר לרכוש דילדו ענק? זה נורמלי לחלוטין לרצות להכניס צעצוע מין גדול ומאסיבי יותר לחדר המיטות ואין שום צורך להתבייש ברצונות ובתשוקות המיניות שלכם. זאת ועוד, דילדו ענק יכול להכניס עניין וללבות מחדש את האש שאולי כבתה במערכת היחסים שלכם.

מדוע נשים וגברים אוהבים דילדו ענק

נשים וגם גברים רבים אוהבים ואוהבות להשתמש בדילדו ענק בחדר המיטות וזה לא בגלל שהפרטנר שלהם לא מספק אותם. להיפך, בדרך כלל, אין דבר רחוק יותר מהאמת מהמחשבה הזאת. על פי רוב, נשים וגברים מרוצים לחלוטין מאיבר המין של הפרטנר שלהם. הרצון להשתמש בדילדו ענק בחדר המיטות קשור בדרך כלל לצורך בגיוון. אפשר בהחלט ליהנות מאותה מנה אהובה במסעדה פעם אחר פעם אך מדי פעם לרצות לנסות גם משהו שונה ואחר. כך גם בחדר המיטות. אצל זוגות רבים חיי המין הופכים בהדרגה לשגרה מעט מונוטונית. דילדו ענק הוא הזדמנות מצוינת להכניס עניין חדש לחדר המיטות ולהחיות את התשוקה המינית.

הנרתיק הנשי בנוי גם לדילדו ענק

טעות נפוצה היא לחשוב שדילדו ענק עשוי למתוח את הנרתיק יתר על המידה ולגרום לכאב. הנרתיק הוא איבר גמיש אשר נועד להימתח ולהתכווץ בחזרה. הוא מצויד בשרירים חזקים שכאשר הם רפויים הנרתיק יכול להכיל אפילו את הדילדו הגדול ביותר. צריך לזכור שהנרתיק מיועד גם להכיל גוף של תינוק, אשר קוטרו גדול ורחב הרבה יותר מזה של דילדו ענק. למעשה, הדבר היחיד שגורם לנרתיק לאבד מגמישותו וחיותו הוא ההזדקנות. אולם למרות זאת, גם אצל נשים בוגרות הנרתיק עדיין גמיש למדי. אז אם את מעוניינת לרכוש לעצמך דילדו ענק, אין לך שום סיבה לחשוש.

מציג 1–12 מתוך 14 תוצאות

פילטרים